OFFICES

42 Maslak

Standartlar en yüksekte…

Kasım 2013 itibariyle yaşamın başladığı Yatay Ofislerde, Dünya ve Avrupa'da son yıllarda yoğun olarak tercih edilen yatay ofis konsepti, BAY İnşaat tecrübesi ile 42 Maslak'ta uygulanıyor.

61.000 m2 toplam kiralanabilir alanı satışa sunulan 42 Maslak Yatay ofisler, son yıllarda gökdelenlerde yer alan ofislere oranla çok daha hızlı, fonksiyonel, verimli çalışma alanları yaratan, aynı zamanda sosyalleşme açısından önemli avantajlar sağlayan, yatay ofis konsepti ile hizmete sunuluyor. 

250 m2’den 10.000 m2’ye kadar alan seçenekleri

250 m2’den 10.000 m2’ye kadar alan seçenekleri bulunan; doğal bir atmosferde, camları açılabilen, nefes alan çalışma alanlarından oluşan 42 Maslak Yatay Ofislerinde, farklı tasarım ve konsept anlayışına sahip 4 ayrı ofis bloğunun da kendine özel asansör ve otopark alanları bulunuyor.

42 Maslak, ofislere yönelik VIP Concierge hizmetleri, ileri teknoloji altyapısına sahip güvenlik donanımları, 24 saat teknik ve IT hizmetleri ile keyif alınan verimli ofis yaşam alanları sunuyor.

42 Maslak Yatay Ofisleri, Türkiye'de LEED® Platinum (Yeşil Bina) sertifikası sahip olan ilk, dünyada ise 123. ticari ofis ünvanını taşıyor.* 

Yatay Ofis Kat Planları