BAY İNŞAAT


Türk Lezzet Müzesi
BAY İNŞAAT, 41 YILDIR
AYNI HEYECANLA YOLUNA DEVAM EDİYOR! WEBSİTESİNE GİT

Bay İnşaat, sektördeki deneyiminden yola çıkarak, 60 yıllık ticaret tecrübesine sahip Nesim Özmandıracı liderliğinde, İnşaat Mühendisleri Şafak Levi ve Taner Tombuloğlu ile Erol Özmandıracı ve Elazar Yakar’ın 1997 yılında bir araya geldiği girişimle, gayrimenkul sektöründe yoluna devam ediyor.

“Kalite, doğru profil, doğru lokasyon ve doğru yönetim” mottosuyla güven, saygı ve kalitenin mimarı olan Bay İnşaat, 41 yıldır müşterilerine sorunsuz yaşam konseptleri sunuyor.

Ulusal ve uluslararası arenada isim yapmış mimarların tasarladığı, imar yönetmeliklerine uygun, hukuki altyapısı tamamlanmış ve ruhsatı alınmış yaşam projelerini hayata geçiren ve planlanan zamanlarda müşterilerine teslim eden Bay İnşaat; kusursuz bir takım çalışması ile “Güven, Saygı ve Kalite” inşa ediyor.

42 Maslak, HillparkSuites İstinye, Hillpark İstinye, Beyza Evleri Tarabya, Bay İstinye Konakları gibi seçkin yaşam projelerine imza atan Bay İnşaat, 42 Maslak’ta İstanbul’u bambaşka bir konseptle buluşturuyor.

“Bay İnşaat olarak 42 Maslak projesinde ‘Yaşam başlı başına bir sanattır’ felsefesinden yola çıkarak, Türkiye’nin ilk temelinden itibaren sanat konseptiyle inşa edilen projesini tasarladık. Bay İnşaat-42 Maslak projesi ile birlikte geliştirdiğimiz yeni konsepte ise ‘ArtfulLiving’ adını verdik. İnşaatta sanat anlayışı ile İstanbul’daki ilk konsept projeyi gerçekleştirirken, sanat ve sosyal sorumluluğu bir araya getiriyoruz.

Bay İnşaat Yönetim Kurulu